| ionut20133 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema ce ma macina sunt si eu cu o fata de 7, 8 luni si na ca ori ce cuplu am facut-o si noi chestia este ca ea m-a inselat luna aceasta si am iertato adica s-a culcat cu altu si acuma pe final de luna am facut-o si noi 2 si ii intarzie deja stopu eu am intrebat-o daca o facut-o cu ala protejat sau nu sa nu pic de fraier adevaru e ca nici noi 2 am facut-o protejat dar cu ea am facut-o 2, 3 zile inainte sa-i vina stopu si sunt in dubi ca deja eu intarziat o zi si amandoi suntem adulti in toata firea chestie e ca eu nu doresc un copil momentan si nu am chef de tema ca omori o viata ca tra la la...pentru ca eu am o cariera de dj in viata de terminat si ea la fel alte chesti faza e in felu urmator stiu ca inainte cu 7 zile de stop si dupa 7 zile de stop n-ai cum sa ramai gravida si nu am chef sa va dati mari medici ca stiu 100% ca am facut-o de nenumarate sute de ori asa inclusiv sa-mi dau drumu si n-a fost nici pe naiba faza este cam cat ar costa un avort? bine inainte sa fac analizele sa nu pic de fraier asa in general astept raspuns nu va abateti la raspunsuri stupide ca nu le iau in calcul

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum scrii credeam ca esti in clasele primare.Esti fraier ca mai stai cu ea dupa ce te-a inselat.Si ai sa pici de fazan daca ramane insarcinata cu ala si o sa spuna ca este al tau copilul.Dar nu m-ar mira.

| ionut20133 explică (pentru darrio2007):

Egal cu zero barat ce ai zis tu aici

| darrio2007 a răspuns (pentru ionut20133):

Tu esti zero, baiatule.Nu ai pic de orgoliu barbatesc in tine.Te joaca tipa pe degete cum vrea.

| sofisis a răspuns:

Avand in vedere ca tu spui ca ai facut sex cu ea neprotejat DOAR in data asta, cu 2-3 zile inainte de data la care trebuia sa ii vina si cu acel baiat a facut acum cateva saptamani...iti dai seama ca daca e gravida, e cu ala, nu cu tine, nu?
Adica, te duce capul sa iti dai seama macar atata lucru... sper.
Oricum la nastere poti cere test de paternitate si e gratuit atunci. Dupa se plateste.
Oricum...frumoasa bijuterie de fata ti-ai gasit si tu..va doresc multa fericire micului grup care formeaza relatia voastra...pentru ca esti constient ca te va mai insela si ca probabil nu te-a inselat doar o data.

| Oana92 a răspuns:

Daca parerile noastre nu sunt bune, de ce te-ai mai deranjat sa ne intrebi? Puteai sa cauti direct pe google si scapai de ''raspunsuri stupide''...

Te dai si mare smecher pe deasupra si habar n-ai pe ce lume traiesti. Nu te deranja sa imi raspunzi cu o jignire, ocupa-ti timpul cu ceva mai interesant oh go on

| ywar a răspuns:

Nu te banuiesc de prea multa minte, cum nu te banuiesc ca detii niste cunostinte primare de gramatica a limbii romane - pe care in cateva icneli d'ale tale (nu sunt fraze prietene, imi pare rau) ai facut-o praf.
Voi in general sunteti excesiv de prosti ca adolescenti astfel ca va meritati soarta. In cazul de fata tu esti o carpa care accepta orice. Daca aia s-a dus cu altul tu esti dispus sa-i mai spui o data sa faca. Si as putea scrie asa, pana maine dimineata.

| ionut20133 explică (pentru ywar):

Altu zero barat

| ywar a răspuns (pentru ionut20133):

Tu esti zero barat! Uita-te cum scrii si pe urma spune-ne noua ca suntem zero-uri. Asa faceti si cand veniti pe la interviuri si cereti salarii mari cu nesimtire demna de o cauza mai buna.

| En3Rgi a răspuns:

Pff....in locul tau daca s-ar culca cu altcineva prietena mea i-as spune PA! ...cum sa o ierti? Inseamna ca esti fraier.Dai papucii cat mai repede.Scapa-te de ea si cauta alta care chiar tine si te iubeste.Iti pierzi timpul cu asta.Degeaba aveti 7 luni daca iti face.

| 4psiho a răspuns:

Ionuț, o iubești?
Du-te cu ea și fă-i un control de sarcină. Dacă este însărcinată și insistă că este al tău (bebele) așteaptă să se nască și apoi fă-i o analiză ADN. Testul ADN te va lămuri în proporție de 1005 dacă tu ești sau nu ești tatăl.

| ionut20133 explică (pentru 4psiho):

S-a rezolvat problema i-a venit stopu

| 4psiho a răspuns (pentru ionut20133):

happy Totul e bine când se termină cu bine!
Sexul fără evenimente de astea și-ar pierde din farmec. happy