| Ziser a întrebat:

Ati putea sa imi dati o declaratie/scrisoare de dragoste pentru o fata de 12 ani? Imi place de o fata dar ea nu stie si vreau sa ii fac o scrisoare tip Anonymous. Daca puteti sa imi scrieti una frumoasa, dar nu scurta va multumesc!

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

De ce vrei sa fie Anonymous? Nu crezi ca ar fi mai bine sa stie ca e de la tine decat sa creada ca e de la altcineva si sa ramai "cu ochii in soare"?

| RoxanaGhost a răspuns:

Eu am 12 anihappy fetele de varsta mea nu le cam place chestii din astea siropoasetongue totusi daca vrei sa-i faci o scrisoare compune-o tu, fiindca va stii ca ti-ai dat interesulwinkingbig grin

| LauraSauLura a răspuns:

În primul rand, anonymous, este o societate (și da... este și un film) dacă vrei sa spui asa ceva zii ---> "anonim"
Dar, nu trebuie neapărat sa ii scrii o scrisoare, poți sa ii zici în fata, e mult mai romantic și mai adevărat, ar putea sa creadă ca e o farsa, și a comentat cineva ca fetelor de 12 ani, nu le plac scrisorile, nu sunt toate la fel...

| Deea204 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii compui tu ceva, ca tu o cunosti cel mai bine. happy Succes!