| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de relatiile la distanta? Vara aceasta am cunoscut un tip din Irlanda, cu care am petrecut 5 zile.Pot sa spun ca a fost dragoste la prima vedere laughing Si dupa am continuat sa vorbim pe net,pana duminica trecuta cand a venit in tara si ne-am intalnit iar.Vreau sa spun ca e vizibilia chimia dintre noi,cand stateam aproape,imi tremura picioru' fara control,la fel si lui laughing Ce vreau sa zic,e ca nu stiu cum sa intretin o astfel de relatie,fiindca nu vreau sa-l pierd si pentru asta va cer sfaturile... Oricum, in fiecare vara vine in tara pentru aproape doua saptamani. Tin sa preciez ca e dispus sa vina in tara de cate ori are ocazia ca sa ne intalnim... Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni si nimic nu va poate impiedica sa continuati idila. Doar viitorul va confirma sau infirma daca are sorti de izbanda dragostea voastra efemera de doar cateva zile anual. Incercarea moarte n-are zice un vechi proverb. Succes!