| TheWingOne a întrebat:

Cum pot sa stiu daca o fata ma place? P.S:Cand sunt in preajma ei, ma tacheneaza, zambeste aproape tot timpul, rade la glumele mele si ma atinge "intamplator" pe brat.!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Eu as zice ca te place. Se poate si sa te vada drept un amic oarecare, dar mai rar sa se comporte asa la 15 ani. Daca iti place fata, strange llegatura cu ea. Zambeste-i, fa-i complimente, condu-o acasa dupa ore, invit-o afara si ofera-i o floare, vezi cum reactioneaza.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

O intrebi direct, doar esti baiat!