| maikkan_3534 a întrebat:

big hug

Intrebarea asta e pentru toata lumea. [si rog foarte mult: Argumentati!]

Asa, sa incepem, ce parere aveti despre relatiile cu diferenta de ani mai mare de 4 ani [el major - ea minora]
Ce va vine in minte? [mie ganduri criminale]
Vi se pare normal? [mie nu... desi ma amuza si ma enerveaza in acelasi timp + ca mi se pare impotriva firii]
Daca ati fi tata/mama si ati avea o asemenea fiica si ati stii aceasta situatie, cum ati proceda? [o bataie buna si tinuta in casa 1 luna + dusa la psiholog]

Pentru cele in aceasta situatie:
Cautati penis mare?
Vreti un al doilea tata?
Cate dintre voi ati fost avertizate de necazurile ce vor urma in relatiile voastre cu prieteni majori? Cate dintre voi vi s-a intamplat necazuri? SI CATE DINTRE VOI NU RECUNOASTETI CA ATI FOST AVERTIZATE? si spuneti ca nu s-a intamplat nimic? [am avut cazuri]

Ce vedeti la ei?
Voua vi se pare normal?
[Argumentati] [nu exludem profitoarele ca si voi va incadrati in aceeasi temawinking]

Asa. Scuzati-mi fustrarea dar simteam nevoia sa ma descarc

Eu unul sunt de parere ca lumea in care traim ii total cu susul in jos. Si ma afecteaza ca putina lume e cu capul pe umeri :-s

[Te-ai pus pe cruce de fraier Iisuse... ca oameni sunt tot muci...]

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Asta e problema fiecaruia.Ea vrea bani el vrea sex, nu este chiar greu de priceput, iar in cazurile in care nu este vorba de asta, tot nu poate fi vorba decat de o realtie destul de instabila. Pana la urma se duce naibii.

P.S.:Nu toti oamenii sunt "muci" din moment ce Iisus s-a pus pe cruce de "fraier", asa cum il numesti.
P.P.S.tongueaganu dracul laughing

| aida123 a răspuns:

Tie 4 ani ti se pare mult?!, uite eu am 15 ani si prietenul meu are 19. nu intretinem relatii sexuale si tin sa mentionez ca avem aproape 6 luni imppreuna, deci.nu prea vad care este problema ta!,, 4 ani nu este deloc o diferenta mare de varsta mai ales in situatia mea.si nu cred ca sunt singura, daca puneai problema altfel adica vreo 7 -10 ani diferenta atunci da dar asa...

| maikkan_3534 explică:

IonuTZule de ce comentezi citatul meu daca nu stii la ce se refera laughing si nu sunt pagan. sunt crestin[cei ce-l stiu pe Deliric vor stii...]

| maikkan_3534 explică:

Ce argument solid ai adus =) mai spart