| daniel2245 a întrebat:

Daca eu i am facut oral prietenei mele, si apoi ea m-a masturbat pe mine, ne am sters ne am spalat si dupa eu i am facut iarasi oral si am frecat o cu o mana este posibil cumva sa fi fost ceva sperma pe mana mea sau ceva? Si inainte sa pun mana m-am sters foarte bine si eram uscat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care pettingul amintit s-a desfasurat in conditiile descrise de tine si mai ales daca joaca voastra sexuala a fost intretinuta dupa trecerea a 5-6 zile de la OVULATIE, se poate considera fara teama de a gresi, ca formarea unei sarcini devine de fapt chiar de 2 ori IMPOSIBILA, o data fiindca tu nu ai avut cum sa ai sperma pe degetele tale fiindca penisul tau a fost maturbat de prietena ta, astfel ca introducerea spermei in pizdutza prietenei tale o putea face doar ea, in nici un caz tu deci este practic exclusa prima posibilitate si ceea ce este si mai important de amintit este aceea ca datorita faptului ca pettingul a avut loc in asa numita perioada de INFERTILITATE ABSOLUTA a ciclului menstrual ceea ce presupune ca formarea unei sarcini se poate elimina total. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,vezi ca ramane gravida, tripleti face laughing
Tu nu stii daca ai avut sau nu sperma pe mana?
Daca stai asa stresat, dai un search pe google despre perioada de fertilitate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-ai sters foarte bine si nu erai umed pe mana nu este posibil sa fi ramas gravida.

| daniel2245 explică (pentru Emilian65):

Ea este virgina, nici nu am bagat degetul, doar o faceam pe langa cu degetul, nu l am bagat inauntru gen. si eram super super uscat demult... si m-am uscat bine si inainte stergandu ma pe ceva, in caz de ceva cand ar putea aparea simptome? cu toate este greu sa fi ramas

| Jonas94 a răspuns:

Salut.
În circumstanțele descrise de tine nu este nici o șansă să rămână însărcinată, mai ales că ea e virgină, și nu a existat un contact sexual cu ejaculare în vagin.
Nu te mai alarma degeaba.
Sănătate!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Stai linistit, sunt sanse 0% sa ramana insarcinata. Deoarece ea este virgina, si tu te-ai spalat. Nu iti mai face atatea griji! Bafta!

| maria567biebs678 a răspuns:

Sunt destul de multe sanse sa fi avut putina sperma pe mana, daca ti ai atins penisul iar dupa ce te ai spalat

| daniel2245 explică:

Tin se mentionez ca ea era in perioada "infertila " la 6-7 zile dupa ovulatie