| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU de curand m am imprietenit cu o prietena care nici nu stiu ce vrea de la mine... pe de o parte pe langa faptul ca mi a dat nr de tel sa vb ( doar pein mesaje vrea ea laughing ) cu ocazia faptului ca s a operat de ampedicita nu prea are chef de vb uneori spune ca "are o stare nasoala". Acum inteleg ca dupa o operatie la care trebuie sa stai la pat 2-3 sapt. nu o avea chef de nimic, cu exceptia filmelor romantice dar nici macar sa vb la telefon sa ne cunoastem la inceput mi a spus "e bine, avem un lucru in comun apoi imi spune ca a fost o perioada cu un prieten de al meu care mi spune apoi nu cred, cu el a fost mai diferit si de asta am suferit, de obicei nu pun la suflet tot, dar cu el a fost altfel, el " m-a inmuiat " oh go on nu o sa ai cum sa ma dezamagesti" nici nu stiu ce sa mai cred... va rog ajutati-ma crying(

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sincer nu prea am inteles ce ai scris. tea batut sistemu de invatamant din Romania si pe tine.
cat despre aceasta fata... invit-o la o cafea, si acolo poti discuta linistit, si fii cat mai direct cu ea, fai un compliment, doua, dar nu exagera

| CheLoo23 a răspuns:

E clar ca oricat de mult ai incercat nu prea cred ca vei reusi ceva fata ori se lasa prea greu ori vrea sa vada cat de mult ii dai atentie
nu prea vrei reusi multe cu aceasta fate e clar ca nu este interesata de tine sfatul meu spune "pas" si treci la alta fata happy bye