| Daniiel95 a întrebat:

Deci este o fata in clasa cu mine, si de acum 2 - 3 saptamani a inceput sa ma gadile in pauze iar cand vin la scoala imi spune buna, zambind, cand ma uit la ea la fel, incepe sa zambeasca. Acum 2 zile (joi) o prietena de a ei m-a chemat, bineinteles si ea era langa, prietena ei m-a intrebat daca vreau sa fiu "fratele" ei (fetei care ma gadila). Eu i-am raspuns "nu stiu", prietenii m-au chemat si m-au intrebat, ce m-a intrebat. iar ei au spus ca ma place. Credeti ca e adevarat? Ma place?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Da,te place.
DAca si tu il placi nu lasa ocazia sa iti scape.

11 răspunsuri:
| Bibzzz a răspuns:

Cred ca da

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous95 a răspuns:

Da, te place happy Du'te la ea pana cand nu este prea tarziu.

| Malinass a răspuns:

Probabil sunteti in pragul adoloscentei, asa isi manifesta fetele " indragosteala" fata de un baiat, e copilaresc..si atat de frumosbatting eyelashes. este evident ca te place!
Vrea sa iasa in evidenta, sa iti atraga atentia..sa te faca s-o placi.
Cateogoric te place! happy

| bikutzza a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o discutie in particular cu ea sa o intrebi de ce se poarta asa ...si sa vezi daca chiar te place.
in al doilea rand trebuie sa vezi daca poti sa te intelegi cu ea ...sa comunici in pace..sa nu va urati si cere sfatul si celui mai bun prieten

| neutrino a răspuns:

Da.

| RainboyDash a răspuns:

Te place, spune-i ca il placi si tu.

| constantinescu98 a răspuns:

Te place

| Ralucarrie a răspuns:

O bietul de tine!laughing Asaltat de fete, nu stiu cum de mai rezistiwinkingbig grin

| mona a răspuns:

Asa zic si eu ca te place

| MariaStancu a răspuns:

Eu iti zic: cred ca te place. Nu lasa sa iti scape ocazia asta. Vorbeste cu ea. Daca esti timid si nu poti sa vorbesti cu ea fata in fata vorbeste cu ea pe mess. Succes :*