| Andrei5001737 a întrebat:

Salutare TPU, deci intră de ex o femeie are vaginul de 20 cm dar ea se simte cel mai bine cu 17 de la 17 în sus e durere …. Se poate obișnui cu 20?, de ce nu e ca la noi, noi dacă nu băgăm tot nu e plăcerea maximă …

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Nu e ca la voi pentru că noi nu avem nevoie de chiar atât de multi centimetri de penis, stimulii receptori pentru orgasm se află la intrarea in vagin, primii 5-10 cm, punctul G al femeii tot pe acolo e, nu se află adânc la 20 cm, deci nu e nevoie de un penis atat de mare, e importantă mai mult grosimea, nu lungimea. Dacă trece de 18 cm, un penis devine dureros pentru unele femei pentru ca poate atinge colul uterin, nu e bine să fie nici prea mare, 17 cm ai tai sunt perfecți, de ce tot te îngrijorezi că nu o satisfaci pe partenera ta? Dacă nu o satisfaci, nu e din cauza mărimii, altceva nu faci bine înseamnă. Ești foarte insistent cu întrebarea asta și prea obsedat de cifre și centimetri, relaxează-te că nu totul stă în lungime, contează ce știi să faci cu marimea pe care o ai, unul cu penis de 13 cm poate satisface mai bine o femeie decât unul cu 18 dacă știe să se miște bine și rapid, și are rezistența la pat de cel puțin 20 minute, decât unul cu 18 cm care își da drumul in 3 minute și habar nu are să se miște. Concluzia? Mărimea nu contează atât de mult, ce e prea mult strică, nu uita, la 17 cm ai tai, e perfect pentru orice femeie, nu-i nevoie să fie mai mare.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

O satisfac, în 15min o termin normal … în maxim 30 dacă vreau face squirt happy

| Madaxo97 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Foarte tare, atunci nu văd problema, nu ești tu cel satisfacut sau? Știu ca parcă ziceai în alt comentariu că are dureri dacă îl bagi pe tot sau ceva de genul. Mersi de fundă apropo.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Da dureri simte doar dacă intru tot … chestia e să e ca am folosit un prelungitor de +4cm și a intrat tot ( la aruncat după și trei zile nu am mai făcut ca a durut o prea tare) dar de atunci am complexe… deoarece intra mai mult

| Madaxo97 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Pai și tu ce concluzie ai tras din treaba asta? Că vrei să o doară? E clar ca 20 cm e mult prea mare, îi atinge colul uterin si o doare rău, e normal, nu este nevoie de atâta, nu contează că intra tot sau nu, degeaba intra ca ea nu simte placere ci durere, asta vrei să simtă? Și 17 e mult și dureros pentru ea, și tu vrei 20 să o doară și mai tare? laughing nu vad de unde complexul. Deja ai un penis mai mare decât media populației, dacă tu ești complexat, cei cu 10-13 cm ce să mai facă? Cum spuneam, un penis mai lung nu e egal cu plăcere mai mare, în niciun caz, punctul G e la intrarea in vagin, nu adânc, acei 4 cm pe care i-ai pus în plus sunt complet inutili și provoacă doar durere, foarte bine ca a aruncat la gunoi acel prelungitor.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Am înțeles, mulțumesc … posibil să îi ating și ei colul uterin de o doare tare?
Și cu prelungitorul cred ca am împins în el deja

6 răspunsuri:
| SpadasinulNegru a răspuns:

Evident,poti sa sapi dintr-o groapa de 1 metru una de 2 metri.