| anonim_4396 a întrebat:

duminica a venit varamea la mine si a stat 3 zile si neam jucat nea-m mai certat si azi a plecat si mia parut rau ca a plecat! ...cred ca m-am indragostit de nu stiu oi fi indragostit de ea. nushhhhhhhcrying

4 răspunsuri:
| anonimm123456789 a răspuns:

Cati ani ai in primul rand? cum adica v-ati jucat? fi mai explicit.

| Ozdogan a răspuns:

straight face.In primul rand...Cum adica v-ati jucat?laughing Cum poti sa te indragostesti de vara-ta care cred ca e muult mai mica! In al doilea rand..esste ilegal sa ai o relatie cu vara-ta de gradul 1!
In concluzie, termina cu tampeniile!

| rhobby a răspuns:

Esti tamp? :O sau obsedat? Altfel nu ai cum sa placi o persoana din propria-ti familie! Ce ai vrea tu de fapt?, sa faci sex cu ea? laughing sau deja v-ati jucat asa? laughing nu mai gandi ca un animal! esti om si ai capacitatea de a gandi ce sa faci si ce nu! tongue

| Gelu00 a răspuns:

AndraOzLove NU ESTE ILEGAL.Doar k poate iesi vreun copil hand####at.Si nu cred ca te`ai indragostit.E doar o atractie ca de la verisori.Si eu sunt asa cu verisoara mea happy