| Comediantul a întrebat:

Ieri am facut dragoste cu iubita mea. Am folosit prezervativul, dupa ce mi-am dat drumul, inauntru, am scos-o si in timp ce scoteam prezervativul am vazut ca toata sperma era in capat. Dar cand l-am verificat am vazut o gaura, pe o parte, pe la vreo 9 cm de varf.
Probabil ca l-am rupt inainte sa il inod ca l-am apucat unpic naspa, dar totusi se poate sa ramana gravida?

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu e bine frate. Fugi si cumparai o pastila.Dar intreab-o daca era in perioada fertila.Nu ai idee cat conteaza.Pot sa sustin ca poti sa si ejaculezi in vaginu partenerei atata timp cat nu e in perioada fertila si apoi se duce si se spala fara a avea vreo teama.Bine mereu exista un? dar daca esti atent nu ai de ce sa te ingrijorezi. Sfatu meu e sa vb cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ma? iti place sa f.i dar nu iti place sa cresti copii? parintii tai asa te-au facut cand te-au facut? din greseala? ce daca ramane? o iubesti, o iei de nevasta si formati o familie.si o f.i fara prezervativ de cate ori vrei.

| alisuc a răspuns:

Daca l ai scos inainte nu are sanse

| alisuc a răspuns:

Ai scosi inainte sa scoti prezervativul totul e ok

| Comediantul explică (pentru alisuc):

Deci dupa ce mi-am dat drumul, am scos-o, am scos prezervaticul si am vazut gaura cand l-am verificat. Cam la 9 cm de varf era gaura...