| gedderth2 a întrebat:

ieri am pus aceasta intrebare:http://www.TPU.ro/......-in-a-7-a/
citit ca sa va dati seama despre ce e vroba.
intrebari:
ar trebui sa ii spun acelei fete ca o plac acum(in 2-3 zile) sau sa mai astept(1 luna-1 luna jumate)?
~~~FUNDA~~~

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Acum ar fi momentul cel mai bun. sper sa fiti impreuna

2 răspunsuri:
| gedderth2 explică:

Ashy,dar ar fi sanse sa il lase pe ala din a 8 a sau a 9 a pentru mine?

| ReDGeiSHa a răspuns:

Cred ca ar fi timpul sa ii spui ceea ce simti pentru ea,nu de alta,dar ar putea crede ca esti doar curtenitor si nu vrei ceva mai mult, din moment ce vorbiti des si fara rezultat. So, go on big grin