| NeCunoscutul329 a întrebat:

Ieri la scooala am jucat adevar si provocare cu prietenii iar mie mia picat sa o sarut pe buze pe o fata, iar despre mine si acea fata se spune prin clasa ca ne placem, insa intre noi este o prietenie foarte stransa. Acela a fost primul meu sarut si sincer, ce credeti, ar trebui sa fiu impreuna cu ea in conditiile in care si eu o plac putin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si ea te considera atragator nu mai pierde vremeawinking

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

De ce nu daca si ea vrea incearca

| Awesom a răspuns:

Prietene intre fete si baieti nu exista prietenie, ci doar fete pe care nu le-ai intins pe pat inca.

| gigimihai a răspuns:

Desigur