| utuutu a întrebat:

Imi place de o fata din scoala de la mine. Este mai mica decat mine cu un an.Imi place foarte mult de ea si nu stiu cum sa fac sa ma combin cu ea.Vb foarte mult cu ea la scoala pe mess si pe fb dar nu stiu sigur daca ei i place de mine.

Ma puteti ajuta va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| IoanaChan48 a răspuns:

Daca vb cu tine inseamna ca te place.Dar eu cred ca ar trebui sa-i spui c-ti place de ea.Si intreab-o daca si ea pe tine. Fetele, de obicei, asteapta ca baietii sa faca primul pas, asa ca te sfatuiesc sa vb cu ea si sa afli daca si ea simte la fel.
Succes!happy

1 răspuns: