| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata m-am dat la ea osaptamana fara sa fie evident. Recent am aflat ca ea are prieten si a aflat ca eu o plac. Ce sa ma fac?

Răspuns Câştigător
| flaviutzu a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi intre ei pentru ca crede-ma ieste foarte foarte nasol sa te lase prietena pentru altu si crede-ma ca prietenul ei s-ar simti ingrozitor... da mna depinde mult si de sentimentele ei pentru baiatul respectiv pentru ca daca tine mult la el si il iubeste nu prea ai ce face...

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate si ea te place

| Aysel a răspuns:

Incearca sa vb cu ea sa vezi ce doreste. poate poate ai noroc.succes!