| Alinapwp a întrebat:

Iubesc o fata si cand spun asta nu spun ca imi place de ea, o iubesc, tin enorm la ea si mereu ii zic ca o iubesc, ca vreau sa fie langa mine dar sint ca nu e destul.
Vreau si eu niste cuvinte mai dulci...s-o surprind..nu imi dati poezii..cuvinte dulci.
Multumesc mult! happy

#(Nu vreau sa vad comentarii de la copiii care nu au ce face pe internet)

Răspuns Câştigător
| loveM a răspuns:

Pai gandeste-te si tu. trebuie sa vina din sufletul tau nu din al altora. happy

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

laughing) daca tii enorm la ea, cuvintele dulci trebuie sa vina din capul si sufletul tau, nu al nostru. happy