| sniper28 a întrebat:

Salutare TPU, m-am indragostit de o fata care are 16 ani si eu am 12straight face, da problema e ca cand ma indragostesc sufar sad Si Nu Stiu Cum Sa Scam de Suferinta, Care ma poate ajuta

8 răspunsuri:
| kyGirL a răspuns:

Sincer nu ai prea multe sanse cu ea... uite de ex eu am 15 si am fost cu baieti de 22 23 de ani minim 18...pentru ca asa se intampla

| Cricutz a răspuns (pentru kyGirL):

Si te simti mandra? big grin

| kyGirL a răspuns (pentru Cricutz):

Da cine te`o bagat pe tine in seama?

| Cricutz a răspuns (pentru kyGirL):

Tu big grin

| XxBlueRosexX a răspuns:

Deci...indragostit nu poti fi pentru ca esti prea tanar ai cazut intro iubire atat, si ceea ce numesti tu suferinta e doar suparare...si aste ti le spun din proprie experienta pentru ca eu am inceput sa sufar abia la 17 ani si am fost indragostita pentru PRIMA oara in viata la 19, asteapta pana mai cresti putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa inteleg de ce voi, baieteii va uitati dupa fete mari!
Aloooooo, fata aia nu se va indragosti niciodata de tine, frate, ai 12 ani! Tu uita-te dupa fete de varsta ta sau mai mici.
Tu nu esti indragostit; ti s-a pus pata pe biata fata; la 12 ani nu stii ce e aia dragoste. Nici chiar eu nu pot spune ca m-am indragostit vreodata, si am 16.
Si nici nu suferi...doar ca te supara faptul ca nu te place.
Crede-ma, eu am 16 ani si ma enerveaza la culme baietii mai mici care cica "se indragostesc" de mine.
Nicio fata de 16 ani intreaga la minte nu va iesi cu un baiat de 12 ani!
Doar accepta asta!

| Silviumber a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sigur eu am 13 an si colegele mele stau numai si numai cu de aia de-a 9 pana si in curtea scolii asa ca nu e neaparat vina baiatului

| HellDoll a răspuns:

Ma lasi? ai 12 ani, vrei sa fie prietena ta si sa o pupi pe frunte?