| Mariusdinu295 a întrebat:

Salutare,TPU! Mai in gluma, mai in serios, care sunt semnele pe care o fata poate sa le arate cand ii place de un anumit baiat?

Răspuns Câştigător
| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Semnele sunt diferite de la persoana la persoana. De obicei persoana care te place o sa te caute ca sa petreaca mai mult timp cu tine, sa te cunoasca mai bine. Daca iesiti mai multi in oras o sa stea sa vorbeasca mai mult cu tine, o sa se aseze langa tine. etc.
De obicei iti poti da seama daca cineva te place din comportamentul persoanei, dar incearca sa nu intelegi prost semnele de prieteni si cele de flirt.
Mult succes!

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sta pe langa el si se misca lasciv

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cere bani de poșete si pantofilaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ii zambesti baiatului, de fiecare data cand ii intalnesti privirea.

| Sofer a răspuns:

Vorbește despre el și sta numai cu ochii beliți după baieți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

26 de semne ca o fata te place:
https://renaldonita.ro/26-de-indicii-ca-ea-te-place/

| sunt0anonima a răspuns:

Bună! De multe ori, chiar și cele mai evidente "semne" pot fi înșelătoare. Părerea mea este sa îți iei inima în dinți și să o întrebi chiar tu ce simte

| Amali23a a răspuns:

O fata cand incepe sa i placa de un baiat devine forte sociabila cu el incercand sa se bage in seama, rade in preajma lui mai mult sau se uita la tine cand nu esti atent si iti poti da seama de asta cand te uiti la ea si ea isi muta privirea. Adesea se uita la buzele tale, devine mai copilaroasa in preajma ta si sigur prietenele ei stiu cel mai bine daca te place sau nu. Asa e in cazul meu cand imi place de un baiat fac tot posibilul sa ma bag in seama sa povestesc cu el, sa stau langa el sau chesti din astea. Sunt si fete care sunt timide in aceasta situatie devin retrase si incearca sa nu se faca de ras in preajma ta. Ce semne iti da fata mai exact sa ti zic daca are sau nu o ateactie fata de tine