| SorinELoo7 a întrebat:

Peste cateva zile un prieten de-al meu are intalnire cu o fata. Ce ar trebiu sa faca la prima intalnire?

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

"un prieten de-al meu" suuuure smug

| Tmcn a răspuns:

Să discute cu ea, să găsească subiecte comune, să îi pună întrebări ca să participe şi ea la conversaţie, să face glume şi să râdă şi el la glumele ei.

| VADIq a răspuns:

"Un prieten de-al meu" frate unde te crezi spune normal nimeni nu rade de tine cu totii trecem prin astawinking

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Sa vorbeasca cu ea despre ce ii place ei sa o ascult si sa para interesat dar sa aiba si provede ca priile opinii si la un moment dat daca vede ca se inteleg bine sa o si sarute inasa fel incat fata sa nu uite intalnirea