| s0m3b0dy a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are o relatie cu un tip de vreo 2 ani si mi-a povestit ca de cand sunt impreuna nu a sarutat-o niciodata. Motivul: ca a mai fost si cu altii inaintea lui si ca nu vrea sa puna botul unde au pus altii... stiti voi ce. Mai mult de simpli pupici nu ii ofera. Si inafara de asta nu bea dupa ea decat rareori. A pus-o sa isi faca si analize sa vada daca are nu stiu ce boli si au iesit bune. Ea sufera foarte mult din cauza atitudinii lui si nu stie ce sa faca. Eu i-am spus deja parerea mea dar nu ar strica si alte pareri. Voua vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Normal straight face Ilogic poate..cum după 2 ani să nu te săruţi cu persoana iubită..la ce mai stă împreuna cu el..auzi să te pună să faci analize..vai de capu meu, aşa băiat nu am văzut de când ma făcut mama.

Părerea mea este să renunţe la el, chiar nu are rost.să numai sufere degeaba.iar tu fii alături de ea, la bine şi la greu.

Bye.

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Este anormal, de doua ani sa fi si sa nu te saruti? Este absurd, spune-i sa-i zica ca se spala pe dinti, sa nu-ifie frica! Baiatul isi bate joc de ea!

| briosicabriosel a răspuns:

Ce tampit, vaaai,! laughing

| adaanda a răspuns:

HAhahah ce amuzantlaughing)

| heiii a răspuns:

Ar trebui sa se duca la psiholog.are o minte complexa.asta nu inseamna neaparat ca ar fi ceva rau.dar da, nu stiu cum a rezistat cu el 2 ani fara sa se sarute.are tot respectul meubig grin

| AtateaConditii a răspuns:

laughingCe nebun, nu cred ca se iau boli prin sarut. Spune-i sa isi zica of-ul prietenului ei si daca acesta continua asa sa ii spuna pa.

| papusikk a răspuns:

Asta e tampit. si ce daca a fost cu alti inaintea lui daca stia asta de ce sa mai combinat cu ea? dar nu inteleg de ce ea mai sta cu el ar trebui sa termine relatia asta, sau poate el stie ceva despre ea cum ca ar fi vreo a si de acea nu vrea sa o sarute si sincer nici cu ea nu este totul in regula daca a acceptat o asemenea relatie.

| Brâncuşi a răspuns:

Wtf...mai bine fi alaturi de ea cum spune BMW si poate veti fi voi impreuna si sa il faci gelos pe el daca chiar tine la ea...Vezi cf pe viitor sa ii despartiiwinking

| Marian619 a răspuns:

Daca eram in locul ei ii spuneam ca nici ea nu vrea sa puna botul unde siau pus altii ****
adica sai zica ca e un gay