| laurentiu85 a întrebat:

Salutare TPU prietena mea spune ca sunt stresant. Ok. Faza e ca eu invat la facultate iar ea este la liceu (ultimul an si inteleg e cu bacu-ul etc. chiar mi a si spus ca apreciaza faptul ca am inteles-o. Problema este ca am nevoie sa stau mai mult timp cu ea in compania mea ( pentru ca timul petrecut cu ea trece mult mai repede... stiti si voi) iar ea este o fire mai libertina. Nu-i ingradesc libertatea doar ca as vrea sa fiu mai mult in prezenta ei si sa o sustin intru totul in activitatile ei.

P.S : este o fire mai timida si nu stiu ce sa cred... uneori am impresia ca ma minte in legatura cu ceea ce simte, alteori facem amandoi sacrificii unul pentru celalalt.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ea are dreptate. Te-ai gandit la acest lucru?