| maxim789 a întrebat:

Salutare TPU, sunt in clasa 9 am 15 ani pot sa fac o prietena din clasa 6, eu am inaltimea 1.70, ea 1.65, o sa fie o relatie serioasa, nu e prea mica in clasa 6 o piretena?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La vârsta voastră 15/12 ani, totul e extrem de serios!

| maxim789 explică (pentru sierra1):

Ce?

| Plato a răspuns (pentru maxim789):

Voia sa sublinieze faptul ca nu exista lucruri serioase intre oameni neseriosi. Oameni neseriosi deoarece sunteti copii. E prostesc sa spui ca va fi relatie serioasa, ce va fi serios? Bineinteles ca e penibil cu o fetita de 12 ani sa ai o "relatie", sa-i zicem asa, desi doar relatie n-ar fi. In fine, relatie de prietenie poate. O poti ajuta la teme si fara sa o numesti "relatie".