| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa cu o fata (imi place de ea) O conduc in fiecare seara acasa si mai mereu imi povesteste despre prietenul ei.Sa inteleg ca vrea cumva sa imi vada reactia? P.S am mai vazut-o "jucandu-se" si cu alti baieti tot in preajma mea.

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu cred ca ea ar fi interesata de tine din moment ce iti povesteste si isi permite sa se,, joace" cu alti baieti in preajma ta
probabil ca te considera un prieten de incredere
happy

| Rappinon a răspuns (pentru AnGeL):

oh go on oricum mi-am dat seama ca nu se merita e ceva de genul tonciu laughing P.S mersi tuturor

| AnGeL a răspuns (pentru Rappinon):

laughing cp

| DNSK a răspuns:

Exact! esti cel mai bun prieten, la care fuge ea cand are problema! nu sta dupa ea k nu are rost

| Ana_4223 a răspuns:

Mai da asta nu inseamna ca vrea sa te faca neaparat gelos, ci pur si simplu se comporta natural, si cum te considera un bun prieten iti spune tot ce i se intampla.
Daca te placea nu mai avea prieten, saul cel putin profita de faptul ca o conduci in fiecare seara acasa, si deschidea un subiect despre voi doi

| PlayWithMe a răspuns:

Cauta ma o fata singura, nu mai sta in coastele ei ca un catel, asteptand sa se desparta de el

| TheBrainiac a răspuns:

Daca vrei sa rastorni situatia in favorea ta, spune-i sa nu-ti mai vorbeasca despre prietenul ei si incepe sa o faci sa rada si sa o atingi in joaca. Din aceasta simpla joaca se poate ajunge la sex, iar de la sex, la o relatie stabila.

| dragut1992liviu a răspuns:

Pai te vede un prieten foarte bun si are incredere in tine, parerea mea.

| IonutDumitru a răspuns:

Depinde,poate te considera un prieten foarte bun, o persoana in care poate avea incredere si de aceia iti marturiseste sentimentele ei pentru acel baiat. Exista si posibilitatea ca ea sa iti evaluieze reactiile, dar ma indoiesc

| MaduuCriss a răspuns:

Probabil incearca sa-ti vada reactia. Dar incearca sa vorbestii cu ea despre problema asta!