| Terminatorul a întrebat:

Sunt nou pe aici si uitati-va care sunt intrebarile mele.

Eu cu prietena mea ne intalnim de ceva timp si am avut deamu relatii, dar eu ma gindeam si mai ales imi este interesant cum se gindesc fetele si baietii dupa asa ca... fata sa sarute si tot asa penisul baiatului si invers baiatul vagina fetei. Ce e bine asa, nu sunt ceva ginduri dupa aceasta si cum o inceput sa se comporte partenerii dupa aceasta.Mersi anticipat, prietenul meu mi-a spus ca aici trebuie ceva funda si voturi, eu voi da la toti daca ma ajutati si va rog un pic de seriozitate.happy

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei sa aflii, dar cred ca asta e:vrei sa stii ce gandesc fetele in timp ce va sarutati si dupa dar si cand esti in ea? pai depinde de la fata la fata, daca te place, daca te iubeste, nu toate gandim la fel