| AndreiRadu00 a întrebat:

Salutare TPU va intreb eu pe voi fetelor ce vrea o fata de la un baiat in general de la cineva care vrea sa fie iubitul ei? imi puteti zice

Răspuns Câştigător
| nightwish12356798 a răspuns:

Pai sa o bage in seama ( adica daca iesi cu prietenii si cu ea sa nu sa se simta stingherita ca nu cunoaste pe nimeni) sa-i raspunda la mesaje, sa tina la ea
nu neaparat sa o iubeasca, dragostea vine mancand, nu? Apoi dupa o relatie de 5 zile iti imaginezi ca nu ai timpul necesar sa o iubesti se nici macar sa afli cine e cu adevarat.

1 răspuns:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Sa o iubeasca si sa nu o minta.