| EdyEdyson a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat, m-am certat cu prietena mea si a spus:... ca vrea sa dispar din viata ei... Si asta m-a durut foarte tare cum pot face sa uit de ea spuneti-mi varog

Răspuns Câştigător
| bboanna a răspuns:

Buna. Asa ii spun si eu iubitului meu cand ne certam. dar apoi ne impacam. Asa ca stai linistit :* daca va iubiti o sa va impacati sigur. Succes!

2 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Omule, de ce ti-a spus asta? Care este motivul? Eu cred ca nu avea de ce sa iti spuna asta, s-ar putea ca ea sa placa pe altcineva, sau ai facut tu o prostie si nu poate trece peste.Bafta

| rrroxy a răspuns:

Nu prea poti ideea e ca daca o iubesti nu o poti uita asa simplu..inceaca sa_ti faci o alta relatie sau sa va impacati