| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati face daca v'ar place o fata dar prietenul vostru cel mai bun i ar place de ea de asemenea? eu sunt pus in aceasta situatie si nu stiu ce sa fac. o cunoastem amandoi destul de bine vorbeste zilnic cu noi dar nu stiu ce sa fac. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Buna si mie mi s-a intamplat la fel cu prietenul meu il placeam si eu dar si cea mai buna prietena a mea...era cel mai frumos baiat din scoala toate fetele mureau dupa el asa ca am luptat pentru el si l-am avut pana la urma. Fa si tu asa lupta pentru ea si fate ca nu sti ca si prietenului tau ii place de ea, nu o lasa sa iti scape printre degete si incearca sa te apropii mai mult de ea invit-o in oras, la o plimbare si o sa vezi ca o sa o castigiwinking iti doresc multa bafta. Funda?

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Three-some

| Regizorul a răspuns:

Piatra, foarfeca si hartie happy

| Serafir a răspuns:

Ia-o primul sau lasatio si gasiti altele diferite

| Claudiu28 a răspuns:

Frate, lasati o fata sa va strice prietenia? pi2de sunt peste tot dar prieteni adevarati nu se prea gasesc asa ca ai grija ce alegiwinking