| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine. Cum fac ca sa ma desdragostesc de o fata.Adica nu vreau ca sa mai fiu indragostit de ea definitiv, fiindca sufer.Am incercat mai multe metode pentru a rezolva aceasta, chiar si m-am certat de mult ori cu ea, nici nu am mai vorbit, dar oricum ne-am impacat si raminem doar prieteni. Dar eu sunt indragostit de ea si sufer fiindca nu pot avea ceva serios cu ea. Ea e genul de fata care nu prea se intilneste cu cineva, dar oricum e foarte frumoasa.Si asa ca vreau sa nu mai fiu atras de ea. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Pai incearca sa te obisnuiesti cu gandul ca nu e pentru tine, si o sa o uiti crede-ma daca nu o vezi un timp sau daca o intalnesti eviti sa o privesti o sa uiti de ea.crede-ma la mine a durat cam o luna o faza de genul.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Sa te desdragostesti? laughing)
asta e ceva termen nou introdus recent in dex?

| Rose97 a răspuns:

Da! ai putea sa stai cu alta fata ca sa o uiti...ai incercat?