| DannielZMF a întrebat:

Salutare tuturor!

Am si eu o probleme de prin noiembrie care ma tot macina.
De pe 14 oct pana pe 18 noiembrie am stat cu o fata din clasa, si ne-am despartit(nu stiu motivil) sad.

Problema este ca nu mai vorbeste cu mine si suntem in aceeasi clasa si o vad in fiecare zi si cand incerc sa ii vorbesc imi raspune pe un ton de parca nu stiu ce rau i-as fi facut si ma simt foarte nasol. Am vorbit ce cea mai buna prietena a ei si i-am zis macar sa fim amici si mi-a zis ca nici nu vrea sa auda de mine. Ma simt foarte nasol sunt nervos tot timpul!

Ce pot sa fac sa o uit macar?

O vad zilnic. Zilele trecute eram nervos ca eu incercam sa ii vorbesc si ea ma evita si la-am pocnit pe un coleg care ma stresa de l-am dat cu capu de banca.

Nu mai suport atitudinea ei ma scoate din minti!

Am avut si o tentativa de sinucidere da mi-am dat o palma si mi-am revenit.

O alta prietena am incercat sa imi fac dar sunt cam timid cu peroanele abia cunoscute!

Va rog un sfat ceva sunt disperat cand o vad ca ma evita asa!

Va multumesc!

5 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa afli de ce v-ati despartit, poate e vina ta poate a inteles ea ceva gresit. si daca chiar tii la ea spune-i tot ce simti si sunt sigura ca va intelege. si inca ceva e posibil sa o fi suparat cu ceva si chiar daca poate si ea tine la tine sa nu vrea sa te vada. nu stiu c sa-ti spun vezi si u intereseaza-te c doar sunteti in aceeasi clasa. sper c te-am ajutatwinking

| DannielZMF explică:

Nu stiu ma ce sa zic e al draq de complicat!

| hearhit a răspuns:

Paai daca nu vrea deloc sa vb cu tine, inceearca s-o uiti chiar daca e greeu. Sau macar arata-i ca esti un baiat special si ca o iub. BAFTA:*!

| bogdan3vl a răspuns:

Dao ma dracul nu o mai baga nici tu in seama eu.are fite dao naiba iti spun eu isi bate joc de tine face intentionat dar tu nu te mai conuma degeaba o sa te imbolnavesti.iti zic eu e cu altu si ala i se pare mult mai frumos decat tine si de aia ti-a dat verde din senin o nenorocita nu o sa ajunga bine iti zic eu o sa vina randu cad o sai intorci si tu ei spatele
nici o femeie din lumea asta nu merita nimic tu faci prea multe pentru ea si de aia te ia de pros ignoro si tu pe ea.cand s-o certa cu asta de e ea acum o sa vrea sa fie din nou cu tine atunci sa ii faci si tu ei la fel
da-mi si mie funda pls big grin daca e ceva mai ma intrebi pe privat

| username_5501 a răspuns:

Aratate indiferent de chestia asta o sa o enerveze daca chiar ii pasa daca nu nici tie nu ar trebui sa iti pere.