| Bibanulmic23 a întrebat:

Salutare tuturor, in câteva zile este ziua iubitei mele şi pică exact când avem şcoală, face 15ani și m-am gândit să-i cumpăr un buchet de trandafiri şi o cutie de ciocolată, dar nu ştiu cum să i le dau adică să i le dau la şcoală când venim sau plec mai devreme şi pe drum de mă întâlnesc cu ea i le dau sau m-am mai gândit să le las la un magazin până seara când plecăm şi să i le dau. Voi ce idei aveţi sau măcar spuneţi-mi care e cea mai ok idee. Fără miştouri vă rog!

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Da, cel mai bine e cand iesiti de la scoala, ca sa eviti chestiile de genul:,, vaaaii" din partea colegelor ei si a comentariilor profesorilor care se plang ca ne facem iubiti de la varsta asta si ca,, copiii din ziua de azi".
Frumos gest happy O sa aprecieze mult, sa stii!

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu zic sa o surprinzi pe drum