| smilegirl a întrebat:

Salutare tuturor! in deosebi baetilor cu zodia taur =) as dori sa vad care este fata ideala dupa parerea voastra?

2 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Pai eu sunt taur si iti spun eu cam ar fi fata perfecta pentru mine
Deci ar trebui sa incep mai intai cu fizicul sa aiba intre 1, 60 cm si 1, 80, bruneta ochi caprui sau verzi sa fie slabuta si sa fie frumusica pe mine nu ma intereseaza partea cu fundul doar putin sanii iar la moral
sa fie mai intelegienta ca mine, sa nu fie timida, sa stie ce vrea, sa nu fie fitoasa si ar mai fi destule lucruri dar nu ti le pot spune aici daca vrei iti spun printrun mesaj privat. si apropo am cunoscut o fata care se potrivea cu caracteristicile de mai sus.

| Facebook17 a răspuns:

Totul!