| smilegirl a întrebat:

Salutare tuturor! In special baetilor cum credeti cum arata o domnisoara ideala? Aspect fizic -interior(caracterul) etc.

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Prima impresia data de aspectul fizic este importanta (atractia sexuala). Nu as putea sa descriu un anumit model; frumoase pot fi toate, indiferent de inaltime, par, ochi, marimea sanilor sau mai stiu eu ce.
Faptul ca nu arati superb sau ca ai anumite defecte nu inseamna ca nu ai sanse sa fii iubita. Daca ea te are o gandire pozitiva, stie sa te sustina, e intelegatoare, naturala, glumeata, cu bun simt...atunci deja parca si fizicul e cel pe care ti-l doresti.
Daca spune doar "aha, da, eh" ca sa umple timpul, vorbeste numai pe ocolis pe motiv ca vezi domne asa ar fi anumite reguli ale fetelor sau "se miorlaie" atat de fata cu respectivul, atunci e clar ca o sa i se vada doar defectele. (are numai negi pe fata aia /o privire de zici ca am speriat-o/grasa ca un balon etc.)

3 răspunsuri:
| UnBaiatFrumos a răspuns:

Pai in primul rand 90-60-90 si in al 2-lea rand sa ii placa sexul

| spek a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa aiba marimi de 90-60-90, sa stie sa se imbrace si sa aiba fite

| CristinaIoka93 a răspuns:

Pentru orice baiat fata perfecta e mica de statura cam pana la p...a lor si sa aiba capul patrat pentru bere si scrumierarolling on the floor