| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Iubitul meu este virgin, la fel si eu. El 22 eu 17.Au trecut 7 luni de relatie.Insa eu nu vreau sa imi incep viata sexuala, tot cu un virgin fiindca imi e frica.As vrea sa-i spun ca il vreau cu o mica,, experienta"spre binele meu insa ma gandesc si pe partea aialalta daca o sa se simta prost si o sa il doara.:? Am nevoie de un sfat din partea voastra.Multumesc. O zii buna in continuare happy

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pe bune? Pai ori este iubitul tau ori nu este?laughing Daca tii la el il accepti asa cum e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha, deci nu e iubitul tau, e doar un amic, altfel nu ai vrea sa ti o tragi cu altul

| neutrino a răspuns:

Din pacate pentru el, tu ai dreptate. Cu un baiat virgin, neavand experienta, risti sa te chinuie foarte tare, transformand evenimentul intr-un adevarat cosmar. De pe alta parte, niciun barbat adevarat nu va accepta varianta ta, simtindu-se (pe buna dreptate) lovit in mandria lui masculina. Si totusi, daca voi va veti pregati din timp si veti citi despre acest subiect in literatura de specialitate, sunt sigur ca va veti descurca de minune. In ceea ce te priveste, trebuie sa fii sigura ca doresti acum sa devii femeie si ca el este cel potrivit care merita aceasta onoare. Tine minte insa ca orice relatie are si un sfarsit, iar tu trebuie sa fii pregatita si pentru acest moment, altfel vei ramane plangand ca nu ai avut noroc pe lumea aceasta. De asemenea, pornind pe acest drum, trebuie sa stii inca de pe acum, ce te vei face atunci cand vei calca pe bec, ca sigur se va intampla, macar o data, si asa ceva. Multa bafta si inspiratie in alegerea pe care o vei face.

| Emilian65 a răspuns:

Fiind amandoi virgini, la inceperea vietii sexuale veti avea grija unul de celalalt ca totul sa fie bine si sa fiti amandoi fericiti

| LoveSleep a răspuns:

Oare cu cine s-o fi dezvirginat Eva?

| Doub a răspuns:

Spune-i prietenului tau să se ducă la alta tipă, să capete experienţă şi după să vină la tine.

Ps. Întrebarea ta e penibilă.

| TSO7 a răspuns (pentru Doub):

+1, așa ar trebui.

| Suck a răspuns:

Ce mentalitate ai la 17 ani. Fa-o cu el linistita, lasa fanteziile deocamdata, trebuie sa experimentati impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor. unde sunt fetele alea cu "sufletul conteaza"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ar fi sa nu te mai gandesti doar la el cum ca "o sa il doara"laughing...luati-o usor nu sariti direct la sex ci cu mult preludiu si sa nu fiti stresati toate vine de la sine, cu siguranta la varsta lui stie unele lucruri despre sex

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Chiar daca el are 22 de ani, sigur stie unele lucruri, macar teoretice happy
Eu zic sa te relaxezi, si daca te simti pregatita din toate punctele de vedere, daca ai si sentimente pentru el, nu-ti mai face atatea griji. Totusi, daca sentimentele nu sunt destul de puternice, cel mai bine ar fi sa o lasi balta happy baieti mai sunt.

| Quassaar a răspuns:

O sa se simtă prost si o să-l doară drept in ....basca! Hehe!

| yoman13 a răspuns:

Nu e nici o problema daca si el e virgin, din contra. Va veti apropia si mai mult spiritual, pentru ca tu vei fi prima lui fata si el primul tau baiat. Sa aveti grija insa, sa nu uitati sa va protejati, dar in rest, sunteti liberi sa experimentati.