| Andrey43 a întrebat:

Salutare tuturor! vreau sa va intreb ceva sunt foarte speriat si va rog mult sa ma ajutati. Iubita mea a plecat intr-o vacanta si au venit si niste colegi de munca a mamei ei si au venit si copii (baieti)colegilor si iubita mea mi-a zis ca vrea sa cunoasca un baiat de acolo si a spus ca pe mine ma iubeste se compora ciudat mi-a zis ca nu il place dar nu stie daca e asa. La telefon nu imi raspunde, imi inchide sau daca nu raspunde dar ciudat ii spun ca o iubesc dar ea imi spune si eu si cand ii spun si tu ce ea nu spune nimic spune ca nu poate sa zica si ca imi zice mai tarziu va rog mult sa ma ajutati. Dau fundita astept foarte multe pareri

2 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Ce pareri? te insala si gata. asta-i evident. nu merita sa te chinui atat, nici macar sa pui intrebari sau sa ceri sfaturi, nu te mai vrea si cam asta e. cauta-ti alta.

| pufarina9999 a răspuns:

Mei.cred ca e clara treaba. vrea sa fie cu acel tip. vorbeste cu ea.intreab-o daca mai vrea sa continuati. daca nu comportate indiferent, fate ca nu-ti pasa daca va despertiti...fa-o sa se simta ca si cum ar pierde cava fara de care nu poate trai.si las-o frate.nu te mai plae.e evident.nare rost sa suferi aiurea...