| therock030891 a întrebat:

Salutare,un sfat va rog.Ma aflu in situatia ca sunt casatorit dar am dat de o gagica care ma place mult, am iesit de 3 ori ne am sarutat dar imi zice mereu ca nu putem fi impreuna ca sunt cu cineva, dar totusi ma place mult Ce pot face ca sa fie a mea? Sunt convins ca ma place mult.Sa o evit este ceva care m-ar ajuta? totusi am iesit de 3 ori si chiar ne am sarutat( fara sa ma judecati????????)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti cuplezi creierul si sa fii loial sotiei, ca are absolut ce are si curvulita asta, doar ca este a TA, trup si suflet si te asteapata acasa cu bratele deschise, curata, iubitoare si pe viata.

Nu merita pentru nimic in lume sa te duci dupa curve si sa-ti distrugi casnicia, fiindca le vei pierde pe amandoua.
Curva dupa ce epuizeaza se muta la altul, asta iti garantez, fiindca este in natura ei.
Chiar crezi ca mori fara o pasarica, pe care au avut-o alti sute de barbati?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca relatia cu sotia nu mai functioneaza, comporta-te ca un om cinstit si vertical si divorteaza, dar nu-ti insela sotia ca orice curvar sau om de ultima speta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Spune-i gagicai ca ai un copil cu acel,, cineva''' cu care sustine ea ca esti in prezent! Nevasta ta! Acel copil va veni la pachet odata cu tine! Ca in eventualitatea unui divort va trebui sa vina si la tine.Asta daca iti pasa de copil
Probabil e mai tinerica, probabil se ingrijeste mai mult(poate nevasta ta nu are timp pentru asta), poate nu mirose a mancare cand va intalniti.
De dragul copilului incerarca sa ai o discutie cu sotia ta

| iulia0514 a răspuns:

E foarte simplu divorțezi și o iei de nevasta! Si după ce te saturi de ea și găsești una mai frumușică care te pupa de 3 ori divorțezi și de asta și iei pe aia și tot așa cred ca poți sa te căsătorești de 4 ori nu sunt sigura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o să iasă nimic cu aia.

| Hollyg a răspuns:

Baga divorț si sigur o sa o ai.

| AliceM99 a răspuns:

In cel mai rau caz e sa nu afle nevasta-ta, e pacat sa se termine tot ce ai construit, daca mai ai si copii e si mai naspa, plus ca fata e in trecere, cel mai bine e sa comunici cu ea si sa stabiliti relatia dintre voi si ce vrea si ea de fapt

| Albi193jeh a răspuns:

Te duci sa te reclami singur la politie pentru pedofilie))