| Te besk a întrebat:

Salutari.Am nevoie de ajutor.Este un baiat, ce sa fac sa-l cuceresc?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa eu sugy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu:sa fi tu!happy

| Fallen Angel a răspuns:

Nu il lua in seama, e probabil aici ca sa isi bata joc. Aici e vorba de lucruri serioase. Uite, fiecare are un tip de caracter. Fiecare in felul lui. Nimeni nu e la fel. Cunoaste-l bine si o sa iti dai tu seama singura. Asta depinde de tine, nu de noi. Scuze dar am raspuns la atatea intrebari de genul asta... mi-am dat seama ca tu decizi singur. Nu iti dirijam noi cursul vietii. Tu o faci. Sa nu crezi ca sunt rea si nu vreau sa te ajut dar sa fim seriosi. Daca o sa ceri sfaturile tuturor totata viata ta nu ajungi nicaieri. Deci incearca sa te apropii de el cat mai mult. Stai cu el cand ii e greu. Va simti ca ii esti aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai capra si sa-i vopsesti ouale cu rosu. Ca tot vine pastele.

| eugem35 a răspuns:

Fi tu fi naturala sau mai bine du-te si spune-i in fata ce ai de pierdut si sigur si el te place si nu o sa refuze bafta

| Fallen Angel a răspuns:

Asta e pentru cei care au intrat ca anonimi: Voi asa va bateti joc si de viata voastra? Daca aveti intr-adevar ceva de spus nu mai spuneti tot felul de tampenii pentru ca nu asta o ajuta. A cerut un sfat nu o prostie. Ar trebui sa va cereti scuze. Pt ca daca viata voastra decurge in felul asta... aveti o problema. Voi intrati aici ca sa enervati usei? Oare ce aveti de castigat? Cei care ne inregistram o facem ca sa ajutam pe altii cat mai repede posibil. Voi... daca stiti ca aveti numai raspunsuri in felul asta, mai bine nu mai intrati si gata. Imi cer eu scuze in numele lor, The besk. Nu stiu ce spun, saracii! Succes in continuare cu tot ceea ce iti propui! Papa!

| Te besk explică:

Alexa, multumesc! Dar nu trebuia sa iti ceri tu scuze, daca cei Anonimi atata minte au nu trebuie sa ii ceri scuze tu!