| GabiMoisa a întrebat:

Salutări! Am o mare întrebare, dacă eu am avut un contact sexual și am făcut pauză 15 minute și am reînceput, dar din greseala am atins-o în zona intimă cu penisul poate rămâne însărcinată?(nu am penetrat-o)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 2 ore | GabiMoisa a întrebat:
Salutări! Am o mare întrebare dacă eu mi am avut un contact sexual și am făcut pauză 15 minute și am reînceput din nou dar din greseala am atins o în zona intimă cu penisul poate rămâne însărcinată?( nu am penetrat o)"

Vin si eu cu o intrebare, ca nu pricep:
Daca nu ai penetrat-o cum naibaii ai avut sex cu ea?

| GirthD a răspuns:

Pai si ce contact sexual ati mai avut atunci?