| alexiul1382 a întrebat:

Salutari,am o problema, acum 2 săptămâni am avut ultimul contact sexual protejat cu prietena mea,dar inainte de contact,mi-a facut oral,iar eu am mangaiat penisul de vulva si clitoris,dupa oral menționez din nou,iar acum,cu cateva zile inainte de data in care trebuie sa ii vina ciclul,a secretat din vagin un lichid apos,dimineata destul de mult si cu dureri,de culoare rosie închis,mai tarziu maroniu deschis ft putin pătat, iar de atunci doar secreții normale fara culoare, poate fi însărcinată cumva din mângâierea aceea neprotejata

3 răspunsuri:
| IamJoKeR a răspuns:

Ea dacă-ți face oral, te ce aștepți de nu îi faci? E bine să fie reciproc ca și ea are nevoie de un sex oral din partea ta, nu te gândii doar la tine

Răspuns utilizator avertizat