| belealacasaomului a întrebat:

Salutari,
Ati folosit vreodata spray pentru potenta si contra ejaculari precoce?
Daca da, care sunt cele mai bune, ce recomandati, care sunt efectele lor.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ba, eu n-am folosit nici o metoda disperata.
Clasicul pe care il recomand oricui: consumi vin inainte, eventual 'tragi pe langa' prima tura (o laba sau o ****), si dupa aia dai normal.
Femeia nu-i trompeta, sa 'sufli' in ea cateva ore. Asa cum obosesti si tu, te lasa hidraulica, asa si ea, plus ca ramaneti fara ungere.

| kreatorNO a răspuns:

Daca nu e sa fie, nu mai incerca, asta este. laughing