| andrei200020023 a întrebat:

Salutari! Daca Eu am pus mana la mine dupa ce prietena mea m-a masturbat si aveam lichid preejaculator pe mana si apoi am masturbat o si pe ea in vagin, care sunt riscurile unei sarcini?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

100%, spermatozoizii au o viteza de deplasare impresionanta care ajunge la viteza sunetului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui multe întrebări de genul și noi nu avem de unde știe ce ați avut voi pe degete sau nu. Folosiți și voi o metoda de contracepție și nu mai aveți probleme de genul.

| Violleta2022 a răspuns:

Si noi de unde vrei sa stim cata sperma aveai tu pe mana si de naiba i-ai bagat toata mana in vagin...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai masturbat-o cu mâna ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar prin contact sexual poate să rămână însărcinată.