| Denis47864338943 a întrebat:

Salutari. De curand mi-am decalotat complet penisul dar nu mai revine la forma initiala (acoperit in totalitate de piele), inelul este oprit si de ceva, marginea ciupercii cum ar veni. Ce pot face? Mai revine la starea inițială? Astept de vreo 2 ore dar nu revine

2 răspunsuri:
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salutare!
Nu a fost lubrifiat suficient si s-a lipit oarecum piele in interior, trage usor de piele în sus si o să isi revina, stai calm.

| Jidvei a răspuns:

Trage mai tare pana revine la forma initiala.
Daca nu revine cel mai probabil nu ai reusit sa tragi suficient de tare pentru a-l introduce inapoi.
Daca nu reusesti si vezi ca nu intra si iti mai apare o galma sa nu te ingrijoreze ca este un edem penian si trebuie sa te duci la urgente pentru a-ti stabiliza penisul.