| VIP a întrebat:

Salutari din nou >big grin

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Da! persoanele cu cosuri sunt mai marginalizate si multi ii cred asa cum ai spus si tu scarbosi/e! Nu mi se pare corect, dar asta e lumea rea! mereu incerca sa faca orice sa iti fie rau! Eu cand imi aleg prietenii nu mi-i aleg dupa cosurile/pistruii/alunitele/mainile/picioarele, ci dupa sentimente!~

8 răspunsuri:
| Antonimu a răspuns:

Da, este prinvita cu alti ochii aceea persoana, desi nu ar trebui...

daniela
| daniela a răspuns:

Nu este ceva normal si tuturor li s-a intamplat asa ceva. Toti au trecut sau trec sau vor trece prin pubertare, iar cosurile sunt un elemet al pubertatii

| VIP explică:

Multumesc malvynutza2 foarte bun raspunsul, si sincer! ai fundita tongue

| Bacemi a răspuns:

Salutare!

Nu mi se pare nimic scarbos. Este un lucru normal, pe care o patesc majoritatea adolescentilor. Eu nu am nici o problema cu astfel de lucruri. Nu resping pe nimeni dintr-un astfel de motiv superficial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre prietenele mele are un ten plin de cosuri. Si ce? laughing, ma comport la fel cu ea, si nu vad de ce ar trebui sa se faca astfel de discriminari...

| Ady_4009 a răspuns:

MONSTRI laughing))))! glumesc...nu-i vina nimanui ca au iesit niste cosuri.toti am trecut prin asta uni mai mult alti mai putinwinkinge ceva ok tongue incearca sati "schimbi sangele" daca stii la ce ma referwinking

| Girl1234566547 a răspuns:

Sincer cam da... dar in astfel de cazuri exista produse farmateutice care te pot salva de cosurile problematongue:d...

| yssa a răspuns:

Poi uni oamnei ii kritika pe kei cu kosuri da asta e ceva foarte normal la pubertate dupa mine nu tebuie sa critiki un om doar pentru ca are kosuri pe fata poti fi prieten cu orikinebig grin

Întrebări similare