| 0Marginean0Horatiu0 a întrebat:

Salutari!
Este normal daca eu ma masturbez intre picioare(adica nu cu mana)
Va rog sa imi spuneti ca fac asta de la 6 ani.
Si vreau sa stiu!

Răspuns Câştigător
| NirvanaGrrr a răspuns:

Masturbarea nu e nesanatoasa, deci nu are nici o problema si da, e normal si fara maini, fiecare are modalitati diferite! Singura problema e ca reprezinta un pacat, dar cu asta rezolvi tu! laughing

5 răspunsuri:
| Mitzu10 a răspuns:

Si cum te masturbezi da nu cu mana fi mai explicitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar acolo o faci, intre dinti nu ai facut-o deloc?

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Detaliaza.

| Kabuto79 a răspuns:

Asa am descoperit si eu masturbarea pe la 4-5 ani. din greseala si la 10-11 ani habar n-am cum am trecut pe mana...

| AtateaConditii a răspuns:

De ce sa fii normal, vrei sa fii ca lumea sa devii plictisitor. Fii special, traiasca tehnica masturbarii cu picioarele. Fara sa iti murdaresti mainile, buna tehnica.laughing