| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Fetelor,sa zicem ca dupa cateva intalniri reusite cu un baiat va hotarati sa acceptati sa mergeti acasa la el.Ei bine cand va duceti la toaleta observati ca pe peretele de langa veceu se afla un poster pe care scrie:,,Misto cuc, Gionule!".laughing))
Fetelor, ce reactie ati avea fata de acest poster?laughing)
Ati lua in calcul o despartire de baiat sau l-ati felicita pentru autenticitatea lui?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

De ce sa iau în calcul o despărțire? Eu o vad doar ca pe o chestie amuzanta și atât. Nu vad de ce ar fi un motiv de despărțire un simt al umorului mai aparte. Dar aici este vorba despre tine și ce simți tu în legătură cu asta

7 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Superb...

| Standt a răspuns:

L-as ignora. Astea sunt lucruri de baietei inca nesiguri pe ei.

| Miruna333 a răspuns:

Mi s-ar parea de prost gust, dar nu as lua in calcul niciuna din variantele de mai sus, nu as face ceva

| IEpurasPufoSS a răspuns:

Depinde de persoana happy
Avand in vedere ca n-as iesi la date cu un barbat de prost-gust, mi s-ar parea amuzant laughing

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Eu cred ca e perfect normal. Plus ca intr-o relatie normala si sanatoasa puteți face si glume pe seama asta. gen,, Auzi, da nea' gioni o fi acasa? Ma gândeam sa i fac o vizita mai acuşlaughing". Felicita-l mai bine?

| Luca3472 a răspuns:

Eu unul nu inteleg aceasta gandire, de ce ai lua in calcul o despartire doar pentru un poster amuzant...

| MarianWLF a răspuns:

Ce idee buna rolling on the floor