| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU! Am o problema...De ceva timp, eu si prietena mea am inceput sa iesim cu niste baieti.Suntem prietene cu ei, ii stim de mai demult.Problema este ca mie imi place de unul dintre ei. Si vinea din cand in cand, ma speria pe la spate si radea la orice ziceam.Bine,asta nu inseamna neaparat ca ma place si el pe mine,ca el e mai glumet de felul lui.Mi-am facut putine sperante,dar ieri a venit si i-a cerut numarul de telefon al prietenei mele! In fine, i l-a dat,dar ea i l-a dat si pe al meu, in caz ca ea nu raspunde.Si in aceeasi seara o suna continuu doar pe ea,ii trimitea mesaje cu "ce faci" sau "cand mai iesi?",etc. si la telefon,cand a intrebat-o daca iese afara,azi,i-a zis ca ii este dor de ea. Si ma sunase si pe mine peste putin timp, dar doar ca sa ma intrebe de ea.Eu am incercat sa par ca nu ma deranjeaza pentru ca mi-e frica sa zic ceva,poate el nu ma place, sau poate ei ii place de el si nu vreau sa le stric treaba.Dar ma simt nasol rau de tot...Va rog mult de tot sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Menage a trois, negresit...Viva la liberta...

| neutrino a răspuns:

Daca a vazut cum te exprimi si in scris, este normal sa-si indrepte atentia asupra prietenei tale.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pari si tu distrasa de tot ce se intampla, zambeste, fii indiferenta, dichiseste-te, da-te cu mai mult mascara (nu prea mult) ca sa pari ca ai genele mari, poarta si tu fuste, alea alea laughing. Ma intelegi tu happy... Dar sa nu pari curvulita.