| Sebastianjuan a întrebat:

Salutari, TPU. Ce inseamna pentru voi, fetelor, o imbratisare cu un baiat? Saptamana trecuta am inceput sa ma inteleg mai bine cu o colega de clasa. Am mers la un majorat, acolo am stat foarte mult de povesti, iar dupa m-a rugat sa o duc acasa cu masina, deoarece persoana care trebuia sa o duca nu era prin preajma. Pe drum am discutat despre foarte multe chestii, precum credinta si despre univers, iar cand am ajuns in fata casei m-a imbratisat si mi s-a parut ca exista o mica conexiune intre noi. Help, please? happy

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Și eu te a-și fi îmbrățișat happy

De ce?

Pai băieții din ziua de azi numai oferă atenție fetelor.

Ai făcut un gest cute ❤

Și mai ales ca fata s-a deschis în fata ta și a vorbit despre lucruri,, Religioase,,
Înseamnă că i ai un punct BONUS

Asta nu înseamnă neapărat că are sentimente pentru tine însă cred că sunteți pe punctul de a se creea ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Dumnezeu le mare.
A discuta despre religie, nu inseamna a-si deschide cracii

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neapărat este vorba ca a discutat neapărat de "religie ". însă să făcut o conversație mai lunga, însemna ca a vrut și părea lui /ei.

| Sebastianjuan explică (pentru anonim_4396):

Incercam sa evidentiez faptul ca am purtat discutii interesante.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil sa te fi placut sau macar s-a simtit bine in prezenta ta

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil ca te place și a apreciat faptul ca ai dus o acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te place, ori a fost o parasuta care a fost draguta(s-a folosit de tine) doar pentru a o duce acasa. Cheamã fata la o intalnire, daca doreste sa te vada si eventual sa devina ceva mai mult intre voi.

| GabrielaBtw a răspuns:

Daca si pe mine m.ar conduce un baiat acasa, sigur ca l.as imbratisa, dar nu m.as simti atrasa de el in vreun fel

| Sebastianjuan explică:

laughing Draga Cristi, am povestit despre chestiile astea pentru ca ea le-a abordat. Ea este din Franta si are o credinta aparte. Uite, eu am cerut opinia fetelor, nu a baietilor frustrati. Stiu, unii din voi sunteti limitati la "Ce seriale iti plac?" si "Nu vrei sa vedem un film?"

| Mirelutul a răspuns:

Si daca mama ta te imbratiseaza.Iseamna ce e ceva inte voi? Ai pe putin 18 ani.E normal sa stii lucruri de genul