| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU iar am probleme... Deci am reusit sa ii spun fetei pe care o plac, ca o plac dar ea a zis "si cei rau in asta, mi s-a mai spus" deci stiu sigur ca ma place, dar ea e mai rusinoasa sa zic asa, cum pot sa o intreb daca ma place, si as vrea sa nu fie la fel de greu cum a fost cand i-am spus ca ma placehappy. Oricum numai pe mess pot sa o intreb ca afara se tin toti dupa noi sa auda ce vorbim, deci cum fac sa ii spun as vrea sa transform totul intr-o gluma daca zice nu dar cum as putea?

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Vrei sa auzi o gluma(tu ii zici ei) un baiat i-a zis unei fete ca o place dar ia nu a intele asa ca i-o spune pe mess vrei sate combini cu mine...(numele feteitale)ce zici? ie pe ocolis si e totus usor de inteles sper ca te-am ajutat.

| Biutzu a răspuns:

Pai daca nu iti place ce am zis mai pe ocolite deschide discutia cu uite aia ce au facut cum s-au combinat pe mes chestii de astea sau ce crezi u ca ar porni o astfel de discutie si spune-i:ce zici daca te-as intreba de vrei sa te combini cu mine ce ai zice?(de zice da, ii propui pebune)mai usor de spus si de inors de nu e favorabil nu stiu ce ar fi.

| NoNameo a răspuns:

Ma mai ajutati si pe mine?