| Aiiida a întrebat:

Salutarii! am si eu o int.In noaptea de inviere un baiat mai maricel decat mine m-a invitat sa stam impreuna la el in masina. Mi-a spus ca e nebun dupa mine(21-22 ani), ca ma doreste, si ca ma vrea pentru el.acum urmeaza sa ne intalnim, si vreau cateva sfaturi cum sa il fac sa il innebunesc si mai rau, sa il excit, sa nu ma mai poata uita.sa il fac sa"pluteasca". pls, cat mai repede, fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Tiberius a răspuns:

Sincer ma doare fix in p... ca e userul anului.Eu nu traiesc pe net. Intru rar si cand intru incerc sa dau sfaturi cat se poate de realiste si de potrivite pentru mediul in care traim.Si daca ai fi suficent de open-minded ai intelege unele lucruri pe care vreau sa le transmit. Daca Brigaela considera ca a fi "pocait" toata viata e calea potrivita n-are decat dar sa-si pastreze pentru ea "vasta" experienta.Viata e frumoasa, trebuie sa risti si sa traiesti din plin momentele ca o singura data esti tanar si nu stii ce-ti rezerva ziua de maine. Traieste din plin, fa ce simti, joaca totul pe o carte, iubeste neconditionat, mergi cu 200km/h fara sa te uiti in urma...zambeste happy

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este vorba numai despre sex, nu te agita atat. te va uita dupa ce aveti aventura pe care si-o doreste. Nu ti-a zis nici o clipa ca urmeaza sa aveti o altfel de relatie. Daca si tu iti doresti sex fara implicatii, fa-o si treci mai departe. E o prostie sa incerci sa-l faci sa nu te uite. Oricum nu conteaza asta, nu e genul de amintire care sa aiba vreo importanta, e doar o aventura. Nu o uiti, dar nici nu-i dai importanta.

| elasexygagica a răspuns:

Pai mergi imbrakata super sexylove struck cu decolteulove struck fusta mini, parfumata, machiata binelove struck si o sal dai gatalove struck succeskiss

| Tiberius a răspuns:

Brigaela, si de unde p... mea stii tu ce vrea omu'? ai fost abuzata in copilarie?

| Tiberius a răspuns:

Sa-mi dai intalnire? Prefer femeile, daca tu ai alte preferinte sunt sigur ca exista suficente persoane sa te rezolve.

| Loola_4761 a răspuns:

Tiberius vorbeste asa ca nu are ce face ...Brigaela are dreptate + ca ea este mai matura si mai informata de aia este si userul anului oh go on eu mi-as dori sa imi raspunda ea mereu la toate intrebarile.

| Ambiguitate a răspuns:

Baga boticul, iti promit ca nu te va uita toata viata lui...

| Nic a răspuns:

Blow him!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiberiuseeeeeeeeee, tu esti dornicul de carne frageda? ai grija cum vorbesti la adresa lui Brigaela ca imediat iti dau inatlnire si iti inod limba aia spurcat de nu mai poti vorbii toata viata, nesimtitule
abeby, Brigaela are dreptate

| Romutv a răspuns:

Daca era vorba de o relatie serioasa in nici un caz nu era asa direct.