| Alex_3627 a întrebat:

Salutariii! Cine stie cum se numeste melodia care o difuzeaza pe primatv, cea cu bang-bang-bang... s-a dat azi la 17.51.
Scuzati categoria, dar aici intrati cel mai des. PS DAU funda.

6 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Trasnitii laughing de la ora 17 pana la ora 18 happy

| Alex_3627 explică:

Nu maiii, stiu trasnitii. ma refeream la o melodie care sa da in pauze... ceva in gen Bang-Bang-Bang... thinking

| Ddenise211 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Fn6BC1pVjgY asta este:).si eu am cautat-o mult:D.la tv este exact Mixu-l acesta.pentru ca adevarata melodie este putin altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! nu am auzit melodia la momentul respectiv insa cred ca e "Selena Gomez--bang bang bang"...cred