| anonim_4396 a întrebat:

SalutTPU!
ma puteti ajuta si pe mine cu o problema mai veche?
este un coleg dragut in clasa de care imi place. nu este prima data cand il plac. cred ca e a saptea oara. dar in fine, si e prima data cand imi place atat de mult de el. de vreo cateva saptamani bune. si e in banca cu mine. iar de fiecare data cand sriem ne atingem caci el se intindemai mult, si de obicei scriem si ne si atingem. si am auzit ca a zis ca mie si lui ne-ar sta bine impreuna. superrrrrrrr. dar nu stiu cum sa vorbesc cu el, as vorbi pe mess cu el, dar el sta pe ivizibil. ca l-am intrebat de ce nu prea intra si el mi-a zis. apoi m-a intrebat daca vroiam sa ii zic ceva. acus vine banchetul deci as putea sa ma imbrac mai sexy ca sa-l imresionez- nu ca ar fi prma petrecere la care mergem impreuna- dar nu prea stiu ce sa ii zic.
sfaturi? pleaseeeeee! ajutati-maaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Crystina_6663 a răspuns:

1da imbracate sexy si in cearca sa flirtezi
2 incearca sa pari inabordabila
3sa fi sexy si sa pari ca nu iti pasa de el adica ignora-l ceva timp poate devine gelos:* pah imi dai si o funditaaasmug

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Şi maică-ta ştie ce faci tu pe net toată ziua?

| FreddieMercury a răspuns:

Hah. annemary ai grija ca te spun lu popa. Si stii prea bine ce se intampla sub sfantu patrafir!

greece12
| greece12 a răspuns:

Poate daca ii bati niste apropouri,ar ajuta si mai mult...
Ai timp, si in banca cu el si toata ziua la scoala.
Plus ca, pentru banchet te vad hotarata!
Succes!